Menu

Informacje o firmie

Firma CAR-CAR MARCO specjalizuje się w imporcie oraz serwisie silników oraz zespołów napędowych z Europy Zachodniej i USA. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych oraz ciężarowych. Z usług naszej firmy korzystają zarówno klienci z Polski, jak również z Niemiec, Czech, Litwy i innych krajów Europy Środkowej.

Wykonujemy kompleksowe naprawy aut osobowych i dostawczych. Wszystkie powierzone przez Państwa zlecenia realizujemy terminowo, zachowując przy tym wysoką jakość wykonanych prac.

Dodatkową działalnością CAR-CAR MARCO jest opracowywanie, produkcja oraz sprzedaż części do silników samochodowych oraz ich udoskonalenie. Aktualnym tematem wiodącym jest opracowany przez nas nowy układ rozrządu stosowany w silniku typu VM w samochodzie CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD (roczniki 1996-98). Częste usterki tegoż właśnie układu przysparzały i przysparzają niewątpliwie nadal wiele kłopotów tak użytkownikom wymienionych Van-ów jak i Firmie DAIMLER CHRYSLER.

Oferowany przez nas układ rozrządu przeszedł stosowne testy, ze skutkiem całkowicie poprawnym. Aby upewnić się co do wytrzymałości oraz sprawności zestawu, pierwsze egzemplarze zostały zamontowane w VAN-ach użytkowanych na terenie naszego kraju oraz krajów Europy Zachodniej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Marek Bąk - właściciel